Limasol Alsancakt’a

Limasol Alsancak’ta

Limasol’dan yeni hizmet noktası
Limasol Türk Kooperatif Bankası Alsancak’ta açtıkları yeni şube ile hizmet ağına yeni halkalar ekledi.

Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın Alsancak şubesinin açılışı, dün akşam düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Törene, Alsancak Belediye Başkanı Yücel Atakara, Lapta Belediye Başkanı Fuat Namsoy ile banka yetkilileri ve davetliler katıldı.

Açılışta Limasol Türk Kooperatif Bankası Genel Müdürü Ahmet Gündüz, yönetim kurulu üyesi Hüseyin Kemaler, Limasol Türk Kooperatif Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Gözel Halim birer konuşma yaptılar.

Limasol Türk Kooperatif Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Gündüz açılış konuşmasında Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın yeni şubesinin açılışının mutluluğunu yaşadığını belirterek bankalarının kooperatifçilik ruhu ve ilkellerini bankacılık kurallarıyla harmanlayıp halkın hizmetine sunan bir Kooperatif Bankası olduğunu söyledi. Limasol Bankası’nın 70. yılını kutladığını vurgulayan Gündüz, “70. yılımızı kutladığımız bu yılda bankamız Alsancak bölgesine bu ayrıcalık ve onuru yaşatmak için buradadır. Temel felsefemiz olan profesyonel hizmet, kalite ve ürün çeşitlerimizden bölge halkının azami bir şekilde yararlanacağına inancım sonsuzdur” dedi.

Limasol Türk Kooperatif Bankası Yönetim Kurulu üyesi Hüseyin Kemaler ise Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın 2009 yılı hedeflerine ulaşmak için yüksek bir tempoyla çalıştığını söyleyerek “açılışını yaptıkları Alsancak şubesinin amacının tüm bölgeye Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın kaliteli hizmetini ulaştırmak ve müşterilerinin Limasol Bankası’na ihtiyaç duydukları zamanda yanlarında olabilmektir” dedi.

Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın Alsancak’ta ikamet eden birçok müşterisi olduğunu belirten Kemaler, kendilerinin buraya yalnızca onlara hizmet vermek için değil bu bölgenin diğer sakinlerine de hizmet götürmek için geldiklerini ve Karşıyaka’dan Karaoğlanoğlu’na kadar bütün bölgeye hizmet vereceklerini söyledi.

Alsancak şubesinin bankanın diğer şubelerinde olduğu gibi bankacılık hizmetlerinin yanı sıra Limasol Sigorta ile sigortacılık hizmetleri de vereceğini hatırlatan Kemaler “Limasol Sigorta’dan poliçen varsa sorunun yok sloganının gerçek olduğunu bilen tüm sigortalılarımıza yenilerini katmak bizleri ayrıca memnun edecektir” dedi.

Hüseyin Kemaler’den sonra söz alan Limasol Türk Kooperatif Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Gözel Halim de Alsancak bölgesinin, Karşıyaka’dan Karaoğlanoğlu’na kadar birçok muhtarlığa hizmet veren bir bölge olduğunu belirterek, “Biz bu bölgede birçok restoranın, otelin yapımını finanse ettik. Ayrıca seracının, narenciyenin finansman ihtiyaçlarını karşıladık. Memura ve öğrenciye kredi verdik. Bugün onlara daha yakından hizmet vermek için bu şubeyi açtık” dedi.

Alsancak şubesinin yalnızca Alsancak ve Lapta’ya değil bütün bölgeye ve köylere de hizmet vereceğini belirten Halim, bu sene 70. yılını kutlayan Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın her geçen gün daha da büyüyerek bugünlere geldiğini, Alsancak’ta açtıkları bu şubeyle büyümelerinin devam edeceğini söyleyerek Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın yeni şubesinin herkese hayırlı olması dileğinde bulundu.