Havale İşlemleri

Limasol Türk Kooperatif Bankası Ltd., yurt içi ve yurt dışı işlemleri hesabınıza toplamanın yanı sıra, uygun komisyon oranlarıyla yurt içi ve yurt dışı bankalara hızlı ve kolay para transferi hizmeti sunmaktadır.

Yurt İçi Şubeler Arası Havale İşlemleri:
Limassol Türk Kooperatif Bankası Ltd.’deki hesabınızdan online para transferi, tüm şubelerdeki tüm hesaplara ve müşterilere yapılabilmektedir.

Yurt İçi Bankalar Arası Havaleler:
KKTC’de faaliyet gösteren yerli ve yabancı tüm bankalara 50.000 TL (veya döviz karşılığı) ve üzeri para havalesi Limasol Türk Kooperatif Bankası Ltd.’den yapılabilmektedir.

EOS/EPS Yoluyla Yurt İçi Bankalara Havale:
EOS/EPS (Elektronik Ödeme Sistemleri), KKTC’de faaliyet gösteren yerli ve yabancı tüm bankalara, her türlü döviz ve tutar kullanılarak havale (sadece EOS/EPS çalışma saatleri içerisinde) yapılabilmektedir. EÖS çalışma saatleri

KKTC Merkez Bankası tarafından belirlenen çalışma saatlerine göre EÖS/EPS Çalışma saatleri aşağıdaki gibidir:

Şubeler Üzerinden EOS/EPS İşlemleri:

Pazartesi – Salı – Çarşamba – Cuma : 08:45 – 15:30

Perşembe : 08:45 – 16:15

İnternet Bankacılığı Üzerinden EOS/EPS İşlemleri:

Pazartesi – Salı – Çarşamba – Cuma : 08:45 – 15:30

Perşembe : 08:45 – 16:15

 

Türk Bankacılık Sisteminde kullanılan EFT (Elektronik Fon Transferi), Türkiye’deki banka hesaplarına TL cinsinden para transferi yapılmasına olanak sağlamaktadır. Kısa sürede alıcı hesabına ulaşan EFT yoluyla havale işlemleri için gerekli bilgiler aşağıdaki gibidir:

Alıcı Hesap Adı
Alıcı Banka Adı
IBAN numarası

Yurt Dışı Bankalara ve Türkiye’deki Bankalara Döviz Para Transferleri:

Bankamızdan dünyanın her ülkesine para transferi aynı gün valörlü emir ile yapılabilmektedir. Yurt dışı transferler hızlı bir şekilde gerçekleştirilir ve aşağıdaki bilgiler verilir:

Alıcı Hesap Adı
Alıcı adresi
Alıcı Banka Adı
Alıcı BANKA SWIFT Kodu
IBAN No (IBAN NO bulunmayan ülkeler için Hesap No zorunludur)