Havale İşlemleri

Limasol Türk Kooperatif Bankası Ltd.’e müracaatınızla Yurtiçi veya Yurtdışına, uygun komisyon oranları ile hızlı ve kolay para transferi gerçekleştirebilir ayrıca yurt dışından adınıza veya hesabınıza gönderilen havaleleri tahsil edebilirsiniz.

Şubeler Arası Havale gönderimi:
Limasol Türk Kooperatif Bankası Ltd.’deki hesabınızdan herhangi bir şubemizdeki hesaba veya kişiye online para transferi yaptırabilirsiniz.

Yurtiçi bankalar arası havale gönderimi:
KKTC sınırları içerisinde hizmet veren yerli ve yabancı tüm bankalara TL.50,000 (veya muadili döviz ) ve üzerindeki tutarlar için Limasol Türk Kooperatif Bankası Ltd.’e vereceğiniz talimatla para transferi yaptırabilirsiniz.

Yurtiçi bankalara EÖS (Elektronik Ödeme Sistemleri) ile havale gönderimi:
KKTC sınırları içersinde hizmet veren ve yabancı tüm bankalara EÖS (Elektronik Ödeme Sistemleri) ile (Yalnızca EÖS çalışma saatleri içersinde) dilediğiniz para birimi ve dilediğiniz kadar para transferi yapabilirsiniz.

KKTC Merkez Bankası mesaisi çalışma saatlerine göre ;
EÖS işlem saatleri aşağıdaki gibidir.

ŞUBEDEN YAPILAN EÖS İŞLEMLERİ

Pazartesi : 08:45 – 14:45
Salı-Çarşamba-Cuma : 08:45 – 13:00
Perşembe : 08:45 – 15:30

İNTERNET BANKACILIĞINDAN YAPILAN EÖS İŞLEMLERİ

Pazartesi : 08:45 – 14:45
Salı-Çarşamba-Cuma : 08:45 – 14 : 00
Perşembe : 08:45 – 15:45

Türkiye’ye TL Transferleri
Türkiye   bankalarındaki bir hesaba Türkiye Bankacılık Sisteminde kulanılan EFT sistemi üzerinden TL para transferi gerçekleştirebilirsiniz. Kısa sürede alıcı hesabına ulaşmakta olan EFT işlemi için gerekli bilgiler;

  • Alıcı hesap adı
  • Alıcı Banka Adı
  • IBAN numarası

Yurtdışı ve Türkiye’ye Döviz Transferi
Bankamızdan dünyanın herhangi bir ülkesine ayni gün valörlü para transfer işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yurtdışı döviz trasfer işlemleri swift işlemi olarak gönderilmekte olup aşağıdaki bilgilere ihtiyaç vardır.

  • Alıcı hesap adı
  • Alıcı Adresi
  • Alıcı Banka Adı
  • Alıcı Banka swift codu
  • IBAN (IBAN’ı olmayan ülkeler için hesap numarası)