Kooperatifler Güç Birliğinde

Kooperatifler Güç Birliğinde

Limasol Türk Kooperatif Bankası (LTKB) yeni yıla, bir kooperatif kuruluşu olan Güvenlik Kamu Görevlileri Kooperatifi Ltd. ile önemli bir işbirliğine imza atarak giriyor.
Kooperatifler arası güç birliğine örnek gösterilecek işbirliği çerçevesinde Limasol Bankası, Güvenlik Kamu Görevlileri Kooperatifi Ltd. mudilerine debit ve kredi kartı verecek. İşbirliği kapsamında Güvenlik Kamu görevlileri Kooperatifi Ltd. mudileri, ülkenin 50 noktasında bulunan Cardplus ATM’leri ve pos cihazlarının vermiş olduğu tüm hizmetlerinden, yararlanabilecekler. İki bankanın işbirliğini öngören protokol LTKB Genel Merkezi’nde düzenlenen etkinlikle Limasol Türk Kooperatif Bankası Genel Müdürü Ahmet Gündüz ve Güven Koop. Genel Müdürü Atalay Sılay tarafından imzalandı.
Dünyadaki ekonomik krizin kooperatifcilik anlayışının yaygınlaşmasıyla aşılabileceğine vurgu yapan Birleşmiş Milletler’in, bu gerekçe ile “ 2012 yılını Uluslararası kooperatifcilik yılı ” ilan ettiği dikkate alındığında Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın Güvenlik Kamu Görevlileri Kooperatifi Ltd. ile gerçekleştirdiği iş ve güç birliği daha bir anlam kazanıyor.