KKTCELL ile LTKB arasında Kredi Kartları ile 7\24 Online İşlemler

KKTCELL ile LTKB arasında Kredi Kartları ile 7\24 Online İşlemler

Kuzey Kıbrıs Turkcell ile Limasol Türk Kooperatif Bankası arasında “online” kontör yükleme ve ‘”online” fatura ödemede işbirliği anlasması imzalandı.

Kuzey Kıbns Turkcell ile Limasol Türk Kooperatif Bankası arasında işbirliği anlaşması imzalandı. Bu işbirliği ile birlikte Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterileri artık Limasol Bankası’nın internet sitesi üzerinden de banka müşterisi olmasına gerek duyulmadan 7/24 online kontör yükleyebilme ve online fatura ödeme kolaylığına kavuşacak. Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterileri Limasol Bankası POS’larından fatura ödeme de yapabiliyor. İşbirliği anlaşması. Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürlüğü’nde yapıldı.

Anlaşmaya Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Aybars Karaatmaca ile Limasol Türk Kooperatif Bankası Genel Müdürü İlkin Yoğurtçuoğlu imza koydu. İmza törenine bankanın Genel Müdür Yardımcısı İlker Bahçecioğlu, Yönetim Kurulu İdari Sekreteri Akıle Tatarlar, Halkla İlişkiler ve Reklam Müdürü Özlem Kavaz Soykan, Bilgi İşlem Müdürü Niyazi Toros, Pazarlama Müdür Yardımcısı Ali Kayımzade ile Kuzey Kıbrıs Turkcell Satış ve Müşteri İlişkileri Genel Müdür Yardımcısı Ali Han Sarıçalı, Finans ve Regülasyon Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Avar, Kurumsal İletişim Müdürü Ayhan Barış, Finans Operasyon Merkezi ve Risk Yönetimi Müdürü Barış Güler, Kurumsal Satış Müdürü Cüneyt Özerdağ yanında uzmanlar da katıldı.

Karaatmaca:
Önemli bir iş birliği Kuzey Kıbns Turkcell Genel Müdürü Aybars Karaatmaca, bir banka ile ‘internet sitesinden kontör yüklenmesi ve online fatura ödenmesi’ anlamında ilk kez böylesi bir işbirliğine imza attıklarını belirterek, “Müşterilerimizin ve aslında tüm toplumun hayatını kolaylaştıracak bu anlamda bir işbirliğini, bir bankamızla ilk kez başlatmış oluyoruz.

İşbirliğimiz bundan sonra da sürecektir” dedi. Karaatmaca, artık teknoloji, mobil iletişim ve internet üzerinden kurgulanan yeni bir dünya düzeni olduğunu belirterek, “Kuzey Kıbns Turkcell’in ana misyonu da her an her yerden teknolojik altyapıya erişim olanağı sağlayarak, Turkcell’in çözümlerini kullanan tüm şirketlerin, rekabet gücünü ve verimliliğini artırmak, insanımızın yaşamına değer katmaktır” şeklinde konuştu.

Karaatmaca sözlerini şöyle sürdürdü: “Kuzey Kıbns Turkcell, insanımızın hak ettiği yatırımları yapmayı ilke edinmiştir; Kuzey Kıbrıs’a çok daha hızlı interneti, kesintisiz ve kaliteli mobil iletişim hizmetini sunmak için tüm paydaşlarımız, devlet ve hükümet yetkililerimiz, sivil toplumumuzla birlikte çalışmaya devam ediyoruz. 15’inci kuruluş yılımızda bugün Limasol Türk Kooperatif Bankası ile attığımız bu imza. umarım ki, daha pek çok yeni işbirliği ile çok daha ileriye taşınacaktır.”

Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Aybars Karaatmaca, “Tüm işbirliği, yatırım ve sosyal sorumluluk projelerimizin temel amacı, insanlanmızın yaşamına değer katmak ve onların yüzünü daha fazla gülümsetmektir” diye sözlerini tamamladı.

Yoğurtçuoğlu:
Gün geçtikçe teknolojik altyapımızı geliştiriyoruz Limasol Türk Kooperatif Bankası Genel Müdürü İlkin Yoğurtçuoğlu kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak bir hizmet için birarada olduklarını belirterek sözlerine şöyle devam etti:

“Kuzey Kıbrıs Turkcell kullanıcılarına 7 gün 24 saat bulundukları ortamdan 3D secure güvencesiyle, bir tıkla fatura ödeyebilecekleri ve kontör satın alabilcekleri sitenin hayata geçtiğini müjdelemek heyecan vericidir. Kullanıcılar, Card Plus veya 3D secure kart özelliği olan tüm kredi kartları ile bu işlemi rahatça yapabilecekler ve üstelik bu hizmeti kullanmak için bankamız müşterisi olmalarına da gerek yoktur. 75 yıllık köklü bir banka olmanın yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine de fazlasıyla duyarlı olan ve bütün bunların yanında teknolojik altyapısını da her geçen gün geliştiren Bankamız, ülkemizde faaliyetlerini sürdüren güzide kurumlarımızdan Kuzey Kıbrıs Turkcell ile işbirliği yapmaktan mutluluk duymaktadır.

Birlikte sürdürdüğümüz müşteri memnuniyeti ve güvenlik odaklı çalışmaların temelinde kullanıcılara maksimum fayda sağlamayı prensip edinmiş bulunuyoruz. Bu hizmetin hayata geçmesinde katkı koyan çalışanlara teşekkürlerimi iletir, herkes için hayırlı olmasını dilerim.”