Kemaler: Paylaştıkça Mutlu Oluyoruz

Kemaler: Paylaştıkça Mutlu Oluyoruz.

Limasol Türk Kooperatif Bankası, 78’inci yılını gururla kutluyor. Kıbrıs Türkü’nün en köklü kuruluşları arasında yer alan banka yönetimi, gururunu Havadis ailesi ile paylaştı.

Limasol Türk Kooperatif Bankası Yönetim Kurulu Başkanı HüseyinKemaler, bankanın kazandığını da gururunu da toplumla paylaşarak büyüdüğünü anımsatarak, “Bunun bilincindeyiz. Kazandığımızı bu ülke insanının geleceği için harcıyoruz, paylaşıyoruz. Paylaştıkça mutlu oluyoruz” dedi.

Limasol Türk KooperatifBankası, 78’inci yılını gururla kutluyor. Limasol’da başlayan başarı hikayesi, katlanarak büyümeye devam ediyor.

Limasol Türk Kooperatif Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, bankanın kazandığını da gururunu da toplumla paylaşarak büyüdüğünü anımsatarak, “Bunun bilincindeyiz. Kazandığımızı bu ülke insanının geleceği için harcıyoruz, paylaşıyoruz. Paylaştıkça mutlu oluyoruz” dedi.

Kemaler başkanlığındaki banka heyeti, Havadis Gazetesi’ne nezaket ziyaretinde bulundu  Kemaler’e banka Genel Müdürü İlkin Yoğurtçuoğlu, Yönetim Kurulu İdari Müdürü Akıle Tatarlar ve Kurumsal İletişim Müdürü Özlem Soykan eşliketti.

Havadis Gazetesi Genel Müdürü ve Genel Yayın Yönetmeni Başaran Düzgün, 78 yıllık bir başarı öyküsünün her kuruma kısmet olmadığını ifade ederek, bankanın bugüne gelmesinde emeği olan herkesi kutladığını söyledi.

Kemaler: Hedef 100’üncü yıl
Limasol Türk Kooperatif Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, 78 yılı gururla karşıladıklarını söyledi. Hedefin 100’üncü yıl olduğunu anlatan Kemaler, “100’üncü yıl logomuz hazır. Vizyonumuzu da buna göre şekillendiriyoruz” dedi.

Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın yüzde 100 yerel sermaye ve yüzde yüz yerli iş gücü olduğunun altını çizen Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, bu sürede sermaye artırımı ile birlikte, daha da büyük bir banka yapısı hedeflendiğini vurguladı.

Kemaler, Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı konusunda adım atıldığını ve bunun piyasaya önemli katkı sağladığını belirtirken, Limasol Sigorta olarak hedeflerinin bu yıl içerisinde en büyük primi toplayan sigorta olduğunu söyledi.