Kadın Girişimci Hülya İmre’ye Limasol Bankası Motivasyonu

Kadın Girişimci Hülya İmre’ye Limasol Bankası Motivasyonu

Özel destek projeleriyle kadın girişimciliği motive etmeyi sürdüren Limasol Bankası, banka ile uzun soluklu işbirliği içinde olan girişimci kadınları özel ve anlamlı günlerinde onurlandırmayı bu yıl da sürdürdü.

Geçen yıl kadınlar gününde “başarılı İş kadınları”na  plaket takdim eden Limasol Bankası, bu yıl ayni konumdaki Mey İçki Sanayi Direktörü Hülya İmre’yi onurlandırdı.

Limasol Türk Kooperatif Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler,  Genel Müdür Yardımcısı İlker Bahçecioğlu, Halkla İlişkiler ve Reklam Müdürü Özlem KAVAZ SOYKAN ve diğer  çalışanlar  ile birlikte Mey İçki Sanayi Şirketi’nin Gazimağusa’daki Tesislerini ziyaret ederek Direktör Hülya İmre’ye başarılı çalışmalarından ötürü plaket takdim etti. Kadınlar Günü’ne özel ziyarette, Banka ile 1987 yılından bu yana işbirliğini sürdüren Hülya İmre’ye teşekkür eden Kemaler, Limasol Bankası’nın kadın girişimci ve iş kadınlara yönelik desteklerin her zaman devam edeceğinin altını çizdi.

Kemaler, halktan aldığı güven ve destekle 73 yıldır ülke ekonomisi yanında ve kurumlara her yıl artan oranlarda destek sağlayan Limasol Bankası’nın bu başarılarında kadın müşteri ve çalışanlarının büyük payı bulunduğuna dikkat çekti.

Başarılı İş Kadını Ödülüne laik görülen Hülya İmre ise Limasol Bankası’nın sıcak ve samimi ilgisinden, yatırımcıya olan güveninden memnun olduklarını, yerel yatırımcı olarak zaman zaman ülkenin içinden geçtiği olumsuz koşullardan etkinlendiklerini böylesi zor zamanlarda banka yönetim ve çalışanlarının anlayış ve güveninden hep mutlu olduklarını belirtti. İmre, anlamlı bir günde gerçekleştirilen ziyaretin hem kendisine hem ailesine ve çalışanalarına büyük moral kazandırdığına vurgu yaparak sözlerini noktaladı.