İncir Çekirdeği Programı Ana Sponsoru Limasol Bankası

İncir Çekirdeği Programı Ana Sponsoru Limasol Bankası

Ülkenin öncü ve köklü finans kuruluşlarından Limasol Bankası, Hatice Tezcan tarafından hazırlanıp sunulan ve Cumartesi saat 21:30 ve Pazar sabah 10:00 da tekrarı yayınlanan İncir Çekirdeği programına anasponsor oldu.

Genç Tv ‘de imzalanan protokol ile sponsorluğu resmiyete döken taraflar imza töreninde bir araya geldi.

Birinci Medya Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Birinci, Limasol Bankası ile yaptıkları bu sponsorluk anlaşm…asının iki kurumun birlikteliği açısından önem arzettiğini ve bu işbirliğinin devam etmesini temenni ettiklerini dile getirdi. Birinci, Limasol Bankası’nın ülkeye sadece finans anlamında değil, sosyal sorumluluk anlamında da ciddi bir değer kattığını anımsatarak, bu çalışmaları takdirle karşıladıklarını da belirtti.

Limasol Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler ise, Bankacılık alanında sağlanan kazancın bir bölümünü sosyal sorumluluk projelerine ayırdıklarını, toplumun yararına olacak kaliteli projeleri desteklediklerini, İncir Çekirdeği programını da bu anlamda değerli bir program olarak gördüklerini dile getirdi.

Etkinlikte Limasol Bankası Kurumsal İletişim Müdürü Özlem Kavaz Soykan, Yönetim Kurulu İdari Müdürü Akile Tatarlar ve Genç Tv Genel Yayın Yönetmeni Nazar Erişkin de hazır bulundu.