HIZLI FATURA ÖDEME NOKTALARI EN ÇOK FATURA TAHSİL EDEN İŞYERLERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

HIZLI FATURA ÖDEME NOKTALARI EN ÇOK FATURA TAHSİL EDEN İŞYERLERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

Hızlı Fatura Ödeme Noktaları  hizmetinin 2014 yılında işlem hacmini arttırarak yılı başarı ile tamamlamasının ardından yetkililer bu başarıda sağladıkları katkı dolayısı ile en çok işlem yapan  Hızlı Fatura Ödeme Noktaları’na teşekkür hediyesi takdim etti.

150’ye yakın üye işyeri içerisinden en çok işlem yapan 10  üye iş yerine çeyrek altın hediye edilirken,  hediyeleri Hızlı Fatura Ödeme Noktaları Müdürü M. Bahtiyar Tolon takdim etti.

Hediye takdimiyle ilgili konuşan Tolon, “ülke genelindeki yüzlerce farklı noktada haftanın her günü, her saat hizmet veren “Hızlı Fatura Ödeme Noktaları” ile “Açık Vezne” yaratan sistem, fatura mükelleflerinin vezne kuyruğuna girmesinin, zaman kaybetmesinin ve sıra beklemesinin önüne geçiyor. Üstelik, Hızlı Fatura Ödeme Noktası  Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın bir hizmeti olmakla birlikte sistemden yararlanmak için banka müşterisi olmak gerekmiyor” dedi.

Tolon sözlerine şöyle devam etti;  “Günü geçmiş ya da geçmemiş Elektrik, Su, Sabit Telefonlar, Digitürk, Emlak, Turkcell ve DAÜ okul harçları gibi tüm faturaların Hızlı Fatura Ödeme Noktası olan market, eczane, şarküteri, acente ve benzeri işyerlerinden kolayca ödenmesini sağlayan hizmet halkın ilgisini çekti. Bu ilgiyi sevinçle karşıladık ve en çok tahsilat yapan işyerlerini de unutmadık” dedi. Tolon tüm üye iş yerlerine gösterdikleri katkıdan ötürü de teşekkür etti.

Konuyla ilgili görüşlerini aktaran Limasol Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin  Kemaler ise şunları söyledi:“75. Yılını kutlayan Limasol Türk Kooperatif Bankası pekçok noktada halkın hayatını kolaylaştıracak öncü girişimlerde bulunmayı sürdürmektedir. Bu amaçla hizmete sunduğumuz Fatura Ödeme Noktaları’na verdikleri destekten ötürü  hem kullananlara hem de üye işyeri sahiplerine teşekkür ediyoruz. Limasol Bankası öncü hizmetler sunmaya devam edecektir”.