“Güzel Türkçe Konuşalım” Limasol Bankası Katkılarıyla Okuyucu ile Buluşuyor

“Güzel Türkçe Konuşalım” Limasol Bankası Katkılarıyla Okuyucu ile Buluşuyor

Yayın Yüksek Kurulu  Yönetim Kurulu Üyelerinden, yılların deneyimli spikeri  Erol Atabek’in kitabı “Güzel Türkçe Konuşalım” Limasol Bankası Katkıları ile okuyucu ile buluşuyor.

Kitabın okuyucuyla buluşacağını duyurmak için bir araya gelen Erol Atabek  ve  Limasol Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler’e  Banka Genel Müdürü İlkin Yoğurtçuoğlu, Yönetim Kurulu İdari Müdürü  Akile Tatarlar ve Banka Kurumsal İletişim Müdürü Özlem Kavaz Soykan eşlik etti.

Kitaba dair çalışmalarını uzun yıllardan beri sürdürdüğünü ancak hayata geçirmek için doğru zaman ve koşulların oluşmasını beklediğini dile getiren Atabek,  kitabın çıkmasına katkı sağlayan Limasol Türk Kooperatif Bankası’na teşekkürlerini sundu.

Limasol Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler ise  güzel konuşmanın her alanda önemine vurgu yaparak kitabın  alıştırmalı CD ile satılacak olmasının da  önemine dikkat çekti. Yönetim Kurulu Başkanı H. Kemaler, Erol Atabek’in topluma kazandırdığı bu güzel eseri Limasol Bankası’nın desteklemiş olmasından memnuniyet duyduğunu da sözlerine ekledi. Toplantı, Atabek’in imzaladığı kitap ve toplu fotoğraf ile son bulurken, kitabın önümüzdeki günlerde kitapçılarda satışa çıkacağı bilgisi de verildi.