Genç Profosyoneller Yaza Merhaba etkinliği…

Kıbrıs Türk Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren Genç Profesyoneller, Limasol Türk Kooperatif Bankası ve Mini Couture sponsorluğunda “Yaza Merhaba” partisi düzenleyerek kaynaşma etkinliği düzenledi.

Etkinlik tarihi 19 Temmuz Cuma akşamı Girne Alsancak’ta Shayna Beach Club’da gerçekleşti. Etkinliğe, dernek üyeleri ve davetliler katıldı.

LTKB Halkla İlişkiler ve Reklam Müdürü Özlem Kavaz Soykan gecede bir konuşma yaparak Genç Profosyoneller Derneği ile yakın temas içerisinde olmaktan memnuniyet duyduklarını belirti. Soykan, Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın Genç Girişimcileri her zaman desteklediğinin de altını çizdi. Genç Girişimcilerin projelerini dikkate alarak gerekli maddi desteği sağlamanın tek başına yetrli olmadığını, gerekli motivasyonun sağlanabilmesi için sosyal ortamda da gençlerle birarada olmanın önemine de vurgu yapan Soykan, geceyi düzenleyen Genç Profosyoneller Derneği’ne teşekkür etti.

Genç Profosyoneller Derneği Başkanı Deniz KAYMAK’da sponsorlara ve geceye katılanlara teşekkür etti.

Limasol Bankası YK Başkanı Hüseyin Kemaler ise etkinlikle ilgili olarak şunları söyledi: “Dünya ile rekabet edebilecek bir ekonomik oluşum için Genç Profosyonellerin girişimcilik ruhunun hep canlı kalması gerektiğinin bilincindeyiz. Bu bağlamda LTKB gençlere gereken katkıyı göstermeye devam edecektir”.