Futbol Hakemliğine Limasol Sigorta Güvencesi

Futbol Hakemliğine Limasol Sigorta Güvencesi

Limasol Türk Kooperatif Bankası yan kuruluşu Limasol Sigorta Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği (KTFHGD) üyelerini bu yıl da 1 yıllığına sigortaladı. Bu yılla birlikte 6. Yıla giren sponsorluktan derneğe üye tüm hakem ve gözlemciler yararlanacak.

Limasol Sigorta  ile Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği arasındaki sigorta işbirliği protokoluna imzalar dün atıldı. Limasol Bankası Kültür Salonu’nda yer alan imza etkinliğinde, işbirliği protokoluna imzalar Limasol Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler ve KTFHGD adına başkan Mehmet Özbilgehan tarafından atıldı.İmza etkinliğinde futbol hakem, gözlemci ve saha komiserler yanında KTFF Genel Sekreteri Enver Baturalp ve Ynt.Krl.Üys. Niyazi Güvenir ve Limsol Bankası Genel Müdür Yardımcısı Abdullah Özsusuzlu  da yer aldı.

İmza etkinliğinde konuşan Limasol Sigorta Yönetim Krl. Bşk Hüseyin Kemaler, Kıbrıs Türk Hakemler ve Gözlemciler Derneği üyelerini bu yıl 6. kez sigortalamaktan memnuniyet duyduklarını belirtti. Yıllar içinde iki taraf arasında dostluğa ve güvene dayanan bir işbirliği geliştiğini ifade eden Kemaler, bu anlamlı işbirliğinin daha uzun yıllar devam etmesi arzısında olduklarını kaydetti.

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu adına söz alan Güvenir de Limasol Ailesi’nin sporun ve sporcunun her zaman yanında olmasından federasyon olarak gurur duyduklarını belirterek işbirliğine emek verenleri kutladı.

KTFHGD başkanı  Mehmet Özbilgehan, yıllardır Limasol Bankası ve Limasol Sigorta’nın kendilerine sağladığı desteği  çok anlamlı bulduklarını  belirterek, bu desteğe karşı bir teşekkür plaketi ve 10 Numara işler yapan Limasol Ailesine de 10 Numaralı bir hakem t-shirt’ü armağan etmek istiyoruz dedi. Armağan takdimleri ardından etkinlik hazır bulunan bir kısım hakem ve gözlemciye poliçelerinin verilmesi, toplu fotoğraf çekimi ve ikramla noktalandı.