Futbol bu yıl da Limasol Güvencesinde

Futbol bu yıl da Limasol Güvencesinde

Limasol Türk Kooperatif Bankası (LTKB) sponsorluğunda, Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği üyeleri 4. kez 1 yıllığına Limasol Sigorta tarafından sigortaladı. Sponsorluktan 156 üye yararlanacak.

Limasol Bankası ile Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği arasındaki sigorta işbirliği protokoluna imzalar atıldı. Limasol Türk Kooperatif Bankası Lefkoşa Merkez Bina Konferans Salonu’nda yer alan imza etkinliğinde, işbirliği protokoluna Limasol Türk Kooperatif Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler ve KTFHGD adına da başkan Mehmet Özbilgehan tarafından imza atıldı.

Çok sayıda hakem, gözlemci ve spor basının hazır bulunduğu imza etkinliğinde konuşan LTKB Yönetim Krl. Bşk Hüseyin Kemaler, Kıbrıs Türk Hakemler ve Gözlemciler Derneği üyelerini bu yıl dördüncü kez sigortalamaktan banka olarak memnuniyet duyduklarını belirtti. Kemaler, kültür, sanat, eğitim, çevre ve spor gibi önemli alanlarda toplumsal sosyal sorumluluk projelerine özel önem vermeye devam edeceklerini belirterek, yeni yılın futbol ve hakemler açısından sorunsuz geçmesini temenni etti.
Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği Başkanı Mehmet Özbilgehan da ekonominin sıkıntılarla dolu dönemlerden geçtiğini anımsatarak böylesi dönemde 4 yıldır hakem ve gözlemci camiasına kucak açan Limasol Bankası ve ona bağlı Limasol Sigorta yöneticilerini kutladı. Özbilgehan camia olarak Limasol Bankası ile aile gibi olduklarını, bankanın derneğe ve üyelerine gösterdiği sıcak ve samimi ilgi ve alakaya içtenlikle teşekkür ederek sözlerini tamamladı.

Etkinlikte konuşan Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkan Vekili Ali Karavezirler, Kıbrıs Türk Futbolu’na uzun yıllardır vermekte olduğu özverili destekler nedeniyle Limasol Bankası yöneticilerini kutlayarak yapılmakta olan işbirliğinin örnek alınmasını istedi.

Konuşmalar ve imza etkinliği sonrasında 1 yıllığına sigortalanan hakemlerin bazılarına sigorta poliçe takdimi yapıldı. Etkinlik toplu anı fotoğrafı ile sonlandı.