Fatura Ödemede Yeni Dönem

365 Gün, 24 Saat Fatura Ödeme İmkanı..

Finansal alanda ileri teknolojiye dayanan yatırımlarına bir yenisini ekleyerek ‘Fatura Ödeme Sistemleri”ni (FÖS) devreye koyan Limasol Türk Kooperatif Bankası (LTKB), sistemle ilgili detayları ve reklam filmini Golden Tulip Otel’de verdiği kokteylli etkinliğinde çalışanlarına ve basına tanıtarak, filmde rol alan ülkemizin ses ve sahne sanatçısı Zeliş Şenol ve Ali Cenap Bumbaroğlu’na plaket takdiminde bulundu.
LTKB’nin ülkede bir ilki gerçekleştirerek yürüttüğü FÖS sistemi ile ilgili Lefkoşa Haber Ajansı ve Klaket Film & Prodüksiyon’dan hizmet alarak hazırlattığı 3D ve animasyon destekli reklam filminin tanıtıldığı kokteylde, LTKB üst düzey yönetim ve müdürleri yanı sıra medya ve sanat çevrelerinden katılım oldu.
Tanıtım etkinliğinde konuşan LTKB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, 72 yıllık köklü geleneğinden güç alan bankanın müşteriye odaklı hizmet anlayışını çağdaş finansal teknolojilerle birçok ilklere imza atarak desteklemeyi sürdürdüğünü söyledi.
Zamanın para kadar kıymetli sayıldığı günümüzde devreye konulan “Fatura Ödeme Sistemleri (F.Ö.S)”
yurttaşa rutin kamu ve banka mesailerinin dışında fatura ödeme seçeneği sunduğu için büyük kabul gördüğünü anlatan Kemaler, sistemin tanıtımında da bir ilke imza atılarak 3 boyutlu ve animasyon destekli bir tanıtım filmi ile görsel medyada banka olarak ilk adımı attıklarını kaydetti.
Kemaler, sistemin etkili bir biçimde devreye konması sürecinde özveriyle çalışan bankanın ilgili alanlardaki personeline, görsel tanıtım filminin hazırlanmasına emek veren prodüksiyon şirketi ve ajansına teşekkür ederek sözlerini tamamladı.
LTKB Genel Müdürü Ahmet Gündüz’ün açılış konuşmasıyla başlayan etkinlik, Fatura Ödeme Sistemleri Müdürü Ahmet Cevdet Çuvalcıoğlu’nun sistemi tanıtan konuşması, görsel medyaya dağıtımı yapılan reklam filminin gösterimi ve filmde rol alan oyunculara plaket takdimi ile devam etti.