Fatura Ödeme Sistemlerinin Yeni Reklam Film Tanıtımı Yapıldı…

 

Fatura Ödeme Sistemlerinin Yeni Reklam Filmi Tanıtımı Yapıldı

LİMASOL BANKASI’NIN  FATURA ÖDEME SİSTEMLERİ İLE KKTC’DE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİĞİ 365 GÜN 24 SAAT FATURA ÖDEME İMKANI HAKKINDAKİ TANITIM FİLMİ GOLDEN TULİP OTEL’DE BASINA TANITILDI.

Lha – Finansal alanda ileri teknolojiye dayanan yatırımlarına bir yenisini ekleyerek ‘FATURA ÖDEME SİSTEMLERİ’ni” (FÖS) devreye koyan Limasol Türk Kooperatif Bankası (LTKB), sistemle ilgili detayları ve reklam filmini  Golde Tulip Otel’de verdiği koteyl etklinliğinde çalışanlarına ve basına tanıtarak filmde rol alan ülkemizin ses ve sahne sanatcısı Zeliş Şenol ve Ali Cenap Bumbaroğlu’na plaket takdiminde bulundu.

LTKB’nin ülkede bir ilki gerçekleştirerek yürüttüğü FÖS sistemi ile ilgili Lefkoşa Haber Ajansı ve Klaket Film & Prodüksiyon’dan hizmet alarak hazırlattığı 3D ve animasyon destekli reklam filminin tanıtıldığı kokteylde, LTKB üst düzey yönetim ve müdürleri yanı sıra medya ve sanat çevrelerinden katılım oldu.

Tanıtım etkinliğinde konuşan LTKB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, 72 yıllık köklü geleneğinden güç alan bankanın müşteriye odaklı hizmet anlayışını çağdaş finansal teknolojilerle birçok ilklere imza atarak desteklemeyi sürdürdüğünü söyledi. Zamanın para kadar kıymetli sayıldığı günümüzde devreye konulan “ Fatura Ödeme Sistemleri (F.Ö.S)” yurttaşa  rutin kamu ve banka mesailerinin dışında fatura ödeme seçeneği sunduğu için büyük kabul gördüğünü anlatan Kemaler, sistemin tanıtımında da bir ilke imza atılarak 3 boyutlu ve animasyon destekli bir tanıtım filmi ile görsel medya da banka olarak ilk adımı attıklarını kaydetti. Kemaler, sistemin etkili bir biçimde devreye konması sürecinde özveriyle çalışan Banka’nın ilgili alanlardaki personeline, görsel tanıtım filminin hazırlanmasına emek veren prodüksiyon şirketi ve ajansına teşekkür ederek sözlerini tamamladı.

LTKB Genel Müdürü Ahmet Gündüz’ün açılış konuşmasıyla başlayan etkinlik, Fatura Ödeme Sistemleri Müdürü Ahmet Cevdetoğlu’nun sistemi tanıtan konuşması, görsel medyaya dağıtımı yapılan Reklam Filminin gösterimi ve filmde rol alan oyunculara plaket takdimi ile devam etti.