Esentepe FUN RUN’a Limasol Sigorta Desteği

Esentepe FUN RUN’a Limasol Sigorta Desteği

Kanserle Savaş haftası nedeniyle kanser hastaları yararına bu yıl dördüncüsü düzenlenecek “Esentepe Fun Run&Ramble” etkinliğine Limasol Sigorta’dan anlamlı bir katkı geldi.

Esentepe yakınlarındaki Magic Bar’da 6 Nisan Pazar günü saat 08.45’de başlayacak biri çocuklar ikisi büyükler için (2 klm – 5klm- 8 klm) eğlence koşusu ve gezi yürüyüşüne Limasol Sigorta sponsor olurken, Limasol Türk Kooperatif Bankası (LTKB) da çalışanları ile koşuya katılım desteği sağlayacak.

Esentepe Eğlence Koşusu ve Gezisi 2014 komitesi başkanlığını yürüten Art Watson koşuya sağlanacak katkılar için Limasol Sigorta Genel Müdürü Birtan Asker ile biraraya geldi. İki kuruluşun işbirliğinde detayların belirlendiği görüşme sonrası basına açıklama yapan Limasol Sigorta Gnl.Md. Asker, 4 yıldır böylesi anlamlı bir etkinliğe gönül koyan, katılarak destek veren herkesi kutladı. Asker, giderek artan kanser vakalarına karşı mücadeleye duyarlık gösteren herkesi ailece bu anlamlı etkinliğe katılmaya davet etti. Komite Başkanı Art Watson şunları ekledi : “Limasol Sigorta gibi, böylesine profesyonel bir kuruluşla çalışıyor olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Göstermiş oldukları cömertlik ve destek bizleri çok memnun etmiştir. İlgi gösterilmesi gereken bu çok önemli konu çerçevesinde düzenlenen 6 Nisan etkinliğinde çalışanlarını ve ailelerini ağırlamak için sabırsızlanıyoruz”

Limasol Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler de konuyla ilgili mesajında 75 yılı geride bırakan bir Banka olarak anlam yüklü bir toplumsal sosyal sorumluluk projesine daha katkı koymaktan onur duyduklarını, banka ve sigorta çalışanlarının aileleriyle birlikte bizzat katılacakları etkinlikte duyarlı yurttaşlarımızı da görmek istediklerini vurguladı.