Esentepe Fun Run renkli görüntülere sahne oldu

Esentepe Fun Run renkli görüntülere sahne oldu

Kanserle Savaş haftası nedeniyle kanser hastaları yararına bu yıl dördüncüsü düzenlenen“ Esentepe Fun Run&Ramble” etkinliğinde renkli görüntüler yaşandı.

Esentepe yakınlarındaki Magic Bar önünde sabah 09.00 da başlayan ve 3 ayrı kategoride düzenlenen etkinliğe Limasol Sigorta sponsor olarak destek sağladı. Etkinlikte Limasol Sigorta ve Limasol Bankası çalışanları aileleri ile birlikte yeralarak koşu ve yürüyüşe katıldılar. Anneler, babalar ve çocukların katıldığı koşular oldukça renkli görüntülere sahne oldu. Yazı aratmayan güzel, güneşli bir havada yer alan etkinliğe destek veren katılımcılar güzel bir gün geçirerek kanser hastalarına yardım için de katkı sağlamış oldu.

Çocuklar için 2 klm., büyükler için de 5 ve 8 klm.lik etaplardan oluşturulan, Esentepe Eğlence Koşusu ve Gezisi Komitesi’nin 4 yıldır düzenleyerek geleneksel konuma getirdiği, kanserle mücadeleye farkındalık yaratmayı amaçlayan koşuların bitiş seramonisinde etapları tamamlayanlara madalya dağıtıldı. Etkinlikte Kanser Hastaları Derneği Başkanı Raziye Kocaismail de hazır bulundu. Gezi Komitesi Başkanı Art Watson, Raziye Kocaismail ve Komite üyeleri, koşulara katılanlara ‘onur belgeleri’ takdim ettiler.