EN ETKİN YEREL BANKA

EN ETKİN YEREL BANKA

Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın 2012 vizyonu hazır

Kıbrıs’ın ilk kooperatif bankası olan ve bankacılık sektöründeki 70. yılını çeşitli etkinliklerle kutlamaya devam eden Limasol Türk Kooperatif Bankası, gelişen rekabet stratejilerine ayak uydurmak, hizmette rekabeti ön plana çıkararak sektördeki yenilikçi ve öncü banka olma hedeflerini geleceğe taşımak amacı ile 2012 vizyonunu geliştirdi.

Limasol Bankası’nın güçlü olduğu alanlardaki başarı sürekliliğinin devam ettirilerek geliştirilmeye açık pazar payının ve kârlılığın artırılmasının amaçlandığı 2012 vizyonu aynı zamanda hızlı, doğru, müşteri memnuniyeti gözeterek ve çözüm odaklı çalışarak bankanın hedeflerine ulaşmasını kolaylaştıracak, yaratıcı ve dünya piyasalarıyla rekabet edecek bankacılarının yetiştirmesini de amaçlıyor.

Bu amaçla eğitim ve seminer çalışmaları ile banka personelinin ihtiyaç duydukları eğitimleri sağlayarak verimliliklerini artırmayı planlayan banka ilk olarak Türkiye’nin tanınmış eğitimcilerinden Ahmet Şerif İzgören’i ülkemize getirerek tüm Limasol Türk Kooperatif Bankası Ltd. personeline, “Takım Çalışması İletişim, Kurum Kültürü ve Gelecek” üzerine eğitim verdi.