Eğitime Limasol Bankası Desteği

Mesarya bögesinde eğitim veren Ulukışla İlkokulu’na Limasol Bankası’ndan destek geldi.

İstikrarlı büyüme yanında gelirlerinin bir kısmını toplumsal sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde halkla paylaşmayı sürdüren Limasol Türk Kooperatif Bankası, Ulukışla İlkokulu’na tam donanımlı bilgisayarlar ve printer hediye etti. Ulukışla İlkokulu’nda gerçekleşen devir teslim töreninde bilgisayarları Limasol Bankası Genel Müdür Yardımcısı Abdullah Özsusuzlu, Kurumsal İletişim Müdürü Özlem Kavaz Soykan ve Banka görevlileri hazır bulundu. Bilgisayarları devralan okul müdürü Sinem Bolkan, okul adına Genel Müdür Yardımcısı Özsusuzlu’ya teşekkür plaketi takdim etti. Takdim öncesinde konuşan Bolkan, eğitim kalitesini artırma gayreti içinde çalıştıklarını ve bu kapsamda çabalarına destek veren Limasol Bankası’na öğrenci ve öğretmenler adına teşekkür etti.

Plaket takdimi sırasında düşüncelerini aktaran Limasol Bankası Genel Müdür Yardımcısı Abdullah Özsusuzlu “eğitimin teknoloji ile ayrı düşünülemeyeceği bir zamandayız. Okula alınan bilgisayarla eğitimin olumlu yönde etkileneceğine inanıyoruz” dedi.

Limasol Türk Kooperatif Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler ise konuya ilişkin mesajında 75 yıllık köklü geçmişiyle Limasol Bankası’nın ülkeye ekonomi yanında eğitimden sanata, kültürden çevreye birçok alanda proje bazlı katkılarını sürdüreceğini vurguladı.