Destek için Teşekkür Ettiler

Destek için Teşekkür Ettiler
Herkes için Spor Federasyonu Bocce Şampiyonası’na verdiği destek için Limasol Bankası yetkililerine teşekkür etti.

Uluslar arası 14. Dr. Fazıl Küçük Spor Oyunları çerçevesinde kısa süre önce düzenlenen Bocce Şampiyonasına sponsor olarak katkı sağlayan Limasol Türk Kooperatif Bankası’na Herkes İçin Spor Federasyonu tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.
Limasol Türk Kooperatif Bankası Genel Müdür İlkin Yoğurtçuoğlu, Kurumsal İletişim Müdürü Özlem Kavaz Soykan ve İç Kontrol Birim Sorumlusu Halit Çağman’la birlikte Herkes için Spor Federasyonu’nu ziyaret ederek teşekkür plaketini Federasyon Başkanı Hasan Senin’den aldı.
Plaket takdimi esnasında konuşan Federasyon Başkanı Senin, “böylesine anlamlı uluslararası şampiyonanın ülkemizde gerçekleşmesinden ötürü çok mutlu ve gururluyuz. Bu şampiyonaya katkı sağlayan Limasol Bankası’na gönülden teşekkür ederiz” dedi.
Etkinlikte söz alan Limasol Bankası Genel Müdürü İlkin Yoğurtçuoğlu “spor camiasına uygulanmakta olan siyası ambargoları etkisiz kılan, ülke gençliğine yönelik böylesi anlamlı organizasyonlara destek olduğumuz için çok mutluyuz. Ülke sporuna ve sporcularına katkılarının devam edeceğini bildiren Yoğurtcuoğlu “Genç kabiliyetlerimize uluslararası sporcular ile birarada yarışma olanağı tanıyan spor karşılaşmalarına tribün desteği sağlayanları da unutmayarak canı gönülden tebrik ederiz” şeklinde görüşlerini dile getirdi.