CardPlus Vizyon Toplantısında Rakamlar Moral Artırdı

CardPlus Vizyon Toplantısında Rakamlar Moral Artırdı

Yerel 6 bankanın ortaklığında 6.’ncı yılına giren alışveriş kartı CardPlus’ın genişletilmiş vizyon toplantısında ortaya konan rakamlar katılımcı banka temsilcilerinin moral motivasyonunu artırdı.
Golden Tulip Lefkoşa Hotel’de önceki gün yapılan toplantıda yönetim kurulu ve katılımcılara faaliyetleri içeren bir sunum yapan CardPlus Müdürü Mine Tokay, yerel alış veriş kartı olarak geçen 6 yılda sürekli yükselen bir grafik  çizdiklerini, doğru zamanda doğru kampanyalar, üye bankalarla birlikte müşteri memnuniyetine verilmekte olan özel önemle belirlenen hedeflerin sürekli üzerine çıktıklarını anlattı.
Teknolojik alt yapıya sürekli yatırım yapıldığını, donanımlı  personelle çalışan sayısının 24’e ulaştığını, ATM’lerde 7/24 kesintisiz hizmet verildiğini, taksitlendirme olanakları ve kampanyalarla kullanım ağının ülke düzeyine etkin biçimde yayıldığı bilgisini veren Tokay, POS cihazları cirolarına göre aylık ve yıllık genel ciro toplamında Card Plus olarak yüzde 35’i aşarken kalan yüzde 65’i 12 banka alışveriş kartının paylaşmasının önemli bir başarı olduğuna dikkat çekti.

ALTUNER
Tokay’ın sunumundan sonra  söz alan CardPlus yönetim kurulu dönem başkanı Taştan Altuner, 6 yerel bankanın rekabeti bir yana bırakarak, ortak akılla başlattıkları Card Plus alışveriş kartı yatırımında 6 yılın geride kaldığını, geçen her yılı bir öncekinden daha verimli kılarak bugünkü başarılı noktaya ulaşıldığını vurguladı.
Altuner, yaratılan sinerji ile CardPlus’ın bugün sektördeki rakiplerine her koşulda büyük fark yarattığını, yapılması düşünülen yeni atılımlarla var olan farkın daha da artacağına inandığını belirterek sözlerini tamamladı.

KEMALER
Vizyon toplantısında vizyon oluşturmanın önemi üzerine konuşan Limasol Türk Kooperatif Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, KKTC’nin şu anda en değerli yerli markası konumuna ulaşan Card Plus’ın bununla yetinmeyerek daha geniş bir perspektifte yatırımlarını sürdürmesi gerektiğine inandığını bildirdi.
“ CardPlus olarak şu anda pazar payı rakamlarımız hepimiz için gurur verici boyutlara ulaştı. Kartımızın Türkiye’deki referansı da oldukça iyi seviyede” diyen Kemaler,  giderek yükselen bu ivmeyi sürekli zirvede tutabilmek için bir yandan gelişen teknolojiye ayak uydurmanın diğer yandan pazara sunulan ürünlere yenilikler katmanın şart olduğunu vurguladı.  Kemaler, sözlerini Card Plus olarak ulaşılan gurur verici başarıda payı olan başta çalışanlar ve yönetime teşekkür ederek card plus yönetim kurulunun daha fazla projeler üretmesi gerektiginin altını cizerek noktaladı
Konuşmaların ardından Card Plus hissedarlar toplantısına rutin gündemle devam edildi.