Limasol Bankası Bayanlar Ligi


Bayanlar Ligi’ne 15 bin TL

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu ve Limasol Türk Kooperatif Bankası arasında protokol imzalandı

KTFF ve LTKB arasında dün imzalanan protokol ile bu sezon Bayanlar Ligi’nin ismi, “Limasol Bankası Bayanlar Ligi” olurken, LTKB’den Bayanlar Ligi’ne, 15 bin TL’lik maddi destek sağlandı

Futbolda Bayanlar Ligi isim sponsorluğu için dün Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu ve Limasol Türk Kooperatif Bankası arasında protokol imzalandı. Limasol Türk Kooperatif Bankası’nda gerçekleştirilen basın toplantısında Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Başkanı Hasan Sertoğlu, Limasol Türk Kooperatif Bankası (LTKB) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Asbaşkanı Ali Karavezirler ve Limasol Türk Kooperatif Bankası (LTKB) Genel Müdür Yardımcısı Abdullah Özsusuzlu hazır bulundu. Basın toplantısında ilk sözü alan KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu, Bayanlar Ligi’ne sponsor olan Limasol Türk Kooperatif Bankası’na teşekkürlerini sundu.

LTKB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler ise böyle bir olayın Dünya Kadınlar Günü’ne de denk gelmesinin ayrıca bir mutluluk olduğunu dile getirirken, bayanlara destek olmak için böyle bir etkinliği gerçekleştirdiklerini söyledi. Basın toplantısının sonunda KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu, LTKB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler’e teşekkür plaketi takdim etti.

Ligin ismi, “Limasol Bankası Bayanlar Ligi”
Limasol Türk Kooperatif Bankası’nda dün gerçekleştirilen protokolde bu sezon Bayanlar Ligi’nin ismi, “Limasol Bankası Bayanlar Ligi” olması kararlaştırıldı. Yapılan protokol anlaşması ile Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın Bayanlar Ligi’ne 15 bin TL’lik maddi gelir sağladığı öğrenildi.