Bankalararası Halı Sahada

Bankalararası Halı Sahada

Zirveye Limasol Bankası Çıktı

Bu yıl 9.’su düzenlenen “Türk Bankası Aykut Zeki Müderrisoğlu Bankalararası Halı Saha Futbol Turnuvası”nda bu yıl zirveye Limasol Bankası çıktı. Turnuvada 09 Ekim çarşamba gecesi gerçekleşen final karşılaşmasında Creditwest Bank takımıyla mücadele eden Limasol Türk Kooperatif Bankası maçtan 3 – 0 ‘lık net skorla galip ayrılarak bu yılın şampiyonu oldu.

Şampiyonluk kupasını KKTC Merkez Bankası Başkanı Bilal San’ın elinden alan Limasol Bankası oyuncusu İbrahim Noroğlu’nun da gol kralı olması Limasol Bankası ailesinin mutluluğunu ikiye katladı.

Final gecesinde takımlarını yalnız bırakmayan Limasol Bankası personeli, üst düzey yöneticiler ve aileleri heyecan dolu bir finalin ardından gelen mutlu sonu coşku içinde kutladılar.

Final gecesine katılan Limasol Türk Koopratif Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, yaptığı açıklamada; turnuvaya katılan tüm takım futbolcu ve yöneticilerini, izleyenlere final heyecanı yaşatan her iki takım futbolcularını tebrik etti. Şampiyonluk kupasını kazanan takım oyuncu ve yönetimini de ayrıca tebrik eden Kemaler, sporun barış, dostluk ve kardeşlik misyonuna anlamlı katkı koyan böylesi turnuvalara destek verenlere de teşekkür etti.