Bankalar Liginde Gelenek Bozulmadı

Bankalar Liginde Gelenek Bozulmadı
Limasol Bankası 4. Kez Şampiyon

Türk Bankası tarafından Aykut Zeki Müderrisoğlu anısına bu yıl 12.’si düzenlenen “Bankalararası Halı Saha Futbol Turnuvasında Limasol Türk Kooperatif Bankası 4. kez şampiyonluğa ulaştı.

Turnuvanın yarı final maçları geçtiğimiz gün oynandı. Göçmenköy Aslan Bıçaklı Halı Sahası’nda yarı final maçlarının tamamlanmasının ardından gözler finale çevrildi. Final mücadelesinde, son 3 turnuvanın şampiyonu Limasol Türk Kooperatif Bankası, Capital Bank ile yaptığı karşılaşmada rakibini 3 – 0 yenerek 4. kez şampiyonluğunu ilan etti.

Şampiyonluk kupasını KKTC Merkez Bankası Başkanı Bilal San’ın elinden alan Limasol Bankası oyuncuları, şampiyonluk coşkusunusahadan tribünlere taşıyarak Limasol Bankası ailesi ile paylaştı.

Final gecesinde takımlarını yalnız bırakmayan Limasol Bankası Üst Düzey Yöneticileri,personelive aileleri heyecan dolu bir finalin ardından gelen mutlu sonu coşku içinde kutladılar.

Kemaler:
Final gecesinde, şampiyon takımın yanında yeralan Limasol Türk Kooperatif Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, yaptığı açıklamada; turnuvaya katılan tüm takım futbolcu ve yöneticilerine teşekkür ederken, izleyenlere final heyecanı yaşatan her iki takım futbolcularını tebrik etti. 4 yıldır üst üste şampiyonluk onurunu  yaşatan ve şampiyon kalabilmenin keyfini sürmemize imkan sağlayan Limasol Türk Kooperatif Bankası futbol takımı oyuncularına ise ayrı ayrı teşekkür edip başarılarının devamını diledi. Ayrıca, sporun barış, dostluk ve kardeşlik misyonuna anlamlı katkı koyan böylesi turnuvalara destek verenlere de teşekkür etti.