Bankalar Arası Masa Tenisi Ligi Başlıyor

Bankalar Arası Masa Tenisi Ligi Başlıyor

“Kurumlar Arası Yarışmalar” kapsamında düzenlenen ve 9 hafta sürecek olan 2014 – 2015 Bankalar arası Masa Tenisi ligi başlıyor. Ligin Anasponsorluğunu Limasol Türk Kooperatif Bankası üstlendi.
Limasol Bankası Genel Müdürü İlkin Yoğurtçuoğlu ve Masa Tenisi Federasyon Başkanı Mustafa Bekiroğulları lig öncesi bir protokol imzaladılar.
Yoğurtçuoğlu protokolde yaptığı konuşmada Bankalar Arası Masa Tenisi Ligi’nin geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da yapılmasını sevinçle karşıladıklarını, sağlıklı bir yaşam için de spor ve sporcuyu her zaman desteklediklerini belirtti.
KKTC Masa Tenisi Federasyon Başkanı Mustafa Bekiroğulları ise ‘Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın spora yaptığı katkıları yakınen takip ettiklerini, bankalar arası masa tenisi ligine koydukları katkıdan ötürü de çok mutlu olduklarını belirtti.
Limasol Türk Kooperatif Bankası Ana sponsorluğunda düzenlenecek olan ve Masa Tenisi Federasyonunda oynanacak olan karşılaşmalar bu akşam (Çarşamba akşamı) saat 19:00’da başlıyor.
Tek Devreli lig usulü yapılacak ilk 7 Hafta maçları sonrasında İki haftalık periyotta da play off maçları yapılarak lig tamamlanacak.

22 Ekim 2014 Çarşamba akşamı başlayacak Banklar Liginde ilk hafta maçları şöyle;

 

1. HAFTA 22/10/14                                            19:00
KKTC MERKEZ BANKASI LİMASOL TÜRK KOOPERATİF BANKASI
YAKIN DOĞU BANK A VAKIFLAR BANKASI A
YAKIN DOĞU BANK B VAKIFLAR BANKASI B
K. T. KOOP. MERKEZ BANKASI BAY