Atölye Çalışması Moral Motivasyonu Artırdı

Atölye Çalışması Moral Motivasyonu Artırdı

Limasol Türk Kooperatif Bankası, 16 Ekim 2010’da Acapulco Grand Resort Hotel’de hafta sonunda gerçekleştirilen ve yaklaşık 8 saat süren atölye çalışmasından yüksek moral ve motivasyonla ayrıldı.Atölye çalışmasına banka ve sigorta çalışanları, genel müdür ve şube müdürleri ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Türkiye’nin insan kaynakları eğitiminde markalaşan kurumları arasında yer alan İzgören & Akın Eğitim Ar-GE Birimi tarafından planlanıp yürütülen atölye çalışması, grup başkanı Ahmet Şerif İzgören’in 1.5 saatlik sunumu ile tamamlandı.

“Takım Ruhuyla Çalışma – İletişim Becerileri – Müşteri Memnuniyetine Odaklı Çalışma” konularının ağırlıkla irdelendiği atölye çalışmasında konuşan Limasol Türk Kooperatif Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, 71 yıllık köklü bankacılık geçmişinin verdiği yüksek moralle ülke ekonomisi yanında finans sektörüne katkıların artarak devam edeceğini vurguladı.

Topluca yenilen yemekten sonra saat 18.00’e kadar devam eden atölye eğitimi sonunda yeniden sahneye gelen Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, İzgören ve takım arkadaşlarını kutlayıp bankanın anı armağanını takdim etti. Atölye çalışması, günün anısına toplu fotoğraf çekimi ile noktalandı.