Atatürk Meslek Lisesi Limasol Bankası İşbirliği Sürüyor…

Atatürk Meslek Lisesi Limasol Bankası İşbirliği Sürüyor…

Gençler Fotoğraf Sanatını Yaşayarak Öğreniyorlar

Limasol Bankası’nın gençlerin sanat becerilerini geliştirmek yanında kendi ülkelerini, ülkenin insanlarını tanımalarına katkı koymak adına Atatürk Meslek Lisesi ile 3 yıl önce başlattığı işbirliği sürüyor.

Atatürk Meslek Lisesi Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık Bölümü  Fotoğraf Kulübü öğrencileri;  “ Çalışan İnsanlarımız” temalı bu yıl ki sergiye yönelik seçki çalışmaları kapsamında İskele Bölgesi, Alayköy Sanayi Bölgesi, Lefkoşa Çarşı ve Organize Sanayi Bölgelerini gözlemledi.

Öğrencilerin mesleklerini tanıma yanında sosyalleşme adına önemli deneyimler edindikleri bu çalışmaların sonuçları yakın gelecekte İsmet Vehit Güney Sergi Salonu’nda geleneksel açılış etkinliği ile sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

Sürdürülen anlamlı işbirliğine ilişkin mesaj yayımlayan Limasol Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, gençlerin sanatsal becerilerini geliştirirken olumlu alışkanlıklar kazanmalarından banka olarak mutlu olduklarını dile getirdi. Kemaler, objektiflere yansıyan kareler aracılığıyla ülkemiz insanını, çevre, doğa ve iş yaşamını yakından tanıyabilecekleri eserleri bir an önce görebilmenin heyecanı içinde olduklarını da ifade etti.