Atatürk Meslek Lisesi – Limasol Bankası İşbirliği 4. Yılında

Atatürk Meslek Lisesi – Limasol Bankası İşbirliği 4. Yılında.

Limasol Bankası gençlerin sanat becerilerinin artmasına katkı koymak adına Atatürk MeslekLisesi ile 4 yıl önce başlattığı işbirliğini sürdürüyor.

Atatürk Meslek Lisesi Matbaa Alanı, Grafik Tasarım, Fotoğrafçılık Bölümü Fotoğraf Kulübü öğrencileri, ‘HAYATIN AKIŞI’ temalı bu yılki sergiye yönelik seçki çalışmaları kapsamında hareket, spor, ritim, devinim ve hayatın akışı yakından gözlemledi.

Öğrencilerin hareketli hayatın içinde; hayatın akıştan ibaret olduğunu idrak etmeleri yanında sosyalleşme adına önemli deneyimler edindikleri bu çalışmaların sonuçları 8 Mayıs 2018 Salı Günü İsmet Vehit Güney Sergi Salonu’nda geleneksel açılış etkinliği ile sanatseverlerin beğenisine sunulacak. Etkinlik öncesi öğrenciler ve öğretmenlerin heyecanına ortak olmak için okulu ziyaret eden Limasol Bankası Kurumsal İletişim Müdürü Özlem Kavaz Soykan ve ekibi sergiye tüm fotoğraf severleri beklediklerini belirtti.

Sürdürülen anlamlı işbirliğine ilişkin mesaj yayımlayan Limasol Bankası Yönetim kurulu başkanı Hüseyin Kemaler ise, gençlerin sanatsal becerilerini geliştirirken olumlu alışkanlıklar kazanmalarından banka olarak mutlu olduklarını dile getirdi. Kemaler, objektiflere yansıyan kareler aracılığıyla ülkemiz insanını çevre, doğa, spor ve sanat gibi alanlarda yakından tanıyabilecekleri eserleri bir an önce görebilmenin heyecanı içinde olduklarını da ifade etti.