Akçiçek Hastenesi’nin Dahiliye servisi yenilenecek..

Dahiliye servisi yenilenecek

                                     

Limasol Türk Kooperatif Bankası, Akçiçek Hastanesi’ne 30 bin TL bağışladı .

Limasol Türk Kooperatif Merkez Bankası (LTKB), dün, Girne Dr. Akçiçek Hastanesi’ne bağışta bulundu.

Geçen yıl, kuruluşunun 70’inci yıldönümünü kutlayan banka, bu kapsamda Dr. Akçiçek Hastanesi Dahiliye Servisi’nin yenilenmesi için 30 bin TL bağışladı.

Saat 11:00’de Akçiçek Hastanesi’nde gerçekleşen törende, LTKB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler bağış çekini başhekim vekili Baysan Keleşoğlu’na teslim etti.

Törene, LTKB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, LTKB Genel Müdürü Ahmet Gündüz, Başhekim Vekili Baysan Keleşoğlu, Başhekim Yardımcıları Dr. Emine Güllüelli, Öncel Günçe ve Hastane İdare Amirleri Fatma Veyseldağ ile Şefik Küçük katıldı.

Hüseyin Kemaler, yaptığı konuşmada, dünkü bağışın; geçen yıl 70’inci kuruluş yılını kutlayan bankanın birçok resmi ve özel kurum kuruluşlara yaptığı katkılar çerçevesinde gerçekleştiğini söyledi.

Kurulduğu günden itibaren hastanesi için güzel işler yapmakta olan Akçiçek Hastanesi Kalkındırma Derneği’nin çalışmalarını takdirle izlediklerini ifade eden Kemaler, banka idari yönetim ve çalışanları olarak Dahiliye Servisi’ne katkı yapmaktan son derece mutluluk duyduklarını kaydetti. Kemaler, bağışların ileride de süreceğini belirtti.

Dr. Akçiçek Hastanesi Başhekim Vekili Baysan Keleşoğlu da, hastaneye her zaman katkılarda bulunan LTKB’nin dahiliye servisinin yenilenmesi çerçevesinde yine bağışta bulunduğunu belirterek, anlamlı bağış için şahsı ve hastane çalışanları olarak teşekkürlerini sundu.