75. YILI COŞKUYLA KUTLADILAR

75. YILI COŞKUYLA KUTLADILAR

Takvimlerin 9 Haziran 1939’u gösterdiği günde Limasol’da yaşayan Kıbrıslı Türk girişimcilerin hayata geçirdiği Limasol Türk Kooperatif Bankası, yine bir 9 Haziran gününde tüm çalışanları ile birlikte keyifli coşkulu, eğlenceli bir doğum günü kutlamasına imza attı.

Lefkoşa Elyssium Park’da buluşan Limasol Bankası çalışanları, kokteyl parti, canlı müzik ortamında dostlukları pekiştirerek bankanın 76. yılına ilk adımı yüksek moral ve motivasyonla attılar.

Banka’nın 75. Yılı için özel olarak hazırlanan 250 kişilik dev pastayı üst düzey yöneticiler ve çalışanların birlikte alkışlarla kesmesi geceye ayrı bir coşku kattı.

Doğum günü pastasının kesiminden önce günün anlamına ilişkin konuşmaların ilkini banka genel müdürü İlkin Yoğutçuoğlu yaptı. Banka’nın son yıllarda yüksek perfomansla, hedefleri aşarak çalıştığına işaret eden Yoğurtçuoğlu, çağdaş bankacılığın tüm dinamiklerine sahip olarak bankacılıkta birçok ilklere imza atan, rekabet ortamında öncü konumda olmayı başaran ve bunun yanında ekonomiye ve devlet hazinesine de ciddi katkılarda bulunan Limasol Bankası’nda takım ruhu ile çalışan tüm personelin aslında böyle bir doğum günü eğlencesini fazlası ile hak ettiklerini vurguladı.

İkinci konuşmayı yapan LTKB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, köklü geçmişinden güç alarak geleceğe güvenli adımlarla yürüyen Limasol Bankası’nın sektörde öncülük eden bir konuma ulaşmasında çalışkan çalışanlarının büyük rolü bulunduğunu vurguladı. Kemaler 2009 da “ sektörde öncülüğü ve liderliği” kapsayan 8 yıllık bir vizyon hedefiyle göreve geldiklerini bugün ülke bankacılığında öncü konuma ulaşarak dinamikleri ellerinde tuttuklarını, yerel bankacılıkta liderlik hedefi için artık daha kararlı daha güvenle çalıştıklarını kaydetti.

Limasol Bankası’nın kültür, sanat, spor, sağlık ve çevreye yönelik projeleriyle bir ilke imza atarak oluşturduğu Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumu ile kamuoyunda sürekli kendinden söz ettirmesinin haklı gururunu birlikte yaşadıklarını anlatan Kemaler işyerini sahiplenme, kendini sürekli yenileyerek başarıya odaklı çalışma anlayışı ile Limasol Bankasını güzel günlere taşıyan tüm personele yürek dolusu teşekkürlerle sözlerini tamamaladı.

Limasol Bankası 75. Kuruluş yılı özel gecesi çekilen kura sonucu şanslı personele hediyelerin dağıtılmasıyla noktalandı.