LiMON ONLINE

Hızlı Fatura Ödeme Noktaları LİMON ONLINE olarak Başel Holding Çatısı altında hizmetlerine devam edecek!

Limasol Bankası hizmeti olarak ada genelinde 150yi aşkın noktada yaygın hizmet ağı ile hizmet veren Hızlı Fatura Ödeme Noktaları Başel Holding çatısı altında hizmet vermeye devam edecek.

LİMON (Limasol Online) ismiyle hizmet verecek olan platform ile vatandaşlarımız, elektrik faturasından, su faturasına, ülkemizdeki her türlü kuruma ait faturayı hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde ödeme imkanı kazanıyor. Ayrıca LİMON ile kredi kartıyla faturalarını taksitlendirebiliyor.

Geçtiğimiz gün LİMON’un tanıtımını yapmak için düzenlenen basın toplantısında Limasol Türk Kooperatif Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, Başel Holding Yönetim Kurulu Başkanı Burak Başel, üst düzey yöneticiler ve çok sayıda basın mensubunun katıldığı toplantıda online ödeme sistemi hakkında bilgilendirme yapıldı.

Toplantıda konuşan Limasol Türk Kooperatif Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler şunları söyledi: “Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın önceden Hızlı Fatura Ödeme Noktaları ismiyle ada genelinde sağladığı yaygın hizmetin LİMON ismi ile ülkemizin uluslararası teknoloji şirketi olan Başel Holding’in daha da ileriye taşıyacağına olan inançla bugün buradayız. Eminim ki, Sn. Burak Başel’in engin vizyonuyla LİMON, yeni fonksiyonlar eklenerek çok daha fazla alanda hayatımızı kolaylaştıracak. Başel Holding’in yeni teknolojiler geliştirme alanında uluslararası düzeyde yaptıkları ortada. Sağlanacak hizmetin tüm halkımıza hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.

Başel Holding Yönetim Kurulu Başkanı Burak Başel ise yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Ülkemizde bildiğiniz gibi en büyük sorunlarımızdan bir tanesi, birçok şeye maalesef online ulaşamamamız ve birtakım hizmetleri alabilmek için gerçekten çok uzun zaman harcamamız. Bunlardan bir tanesi de fatura ödeme ile ilgili harcadığımız zaman ve verdiğimiz uğraş. Bugün tanıtımını yaptığımız LİMON sayesinde bunlar geride kalacak ve halkımız faturalarını, cep telefonlarından, web sitesi üzerinden veya markette alışveriş yaparken pos cihazları ile ödeyebilecek. Bu bahsettiğimiz bütün hizmetler sadece nakit veya kredi kartı ödemesinin dışında taksit imkanı da sağlayacak bir altyapı sunuyor. Hangi ödemeler olduğuna baktığınız zaman aslında şuan da herhangi bir kurumun veya herhangi bir evin ödeyeceği tüm faturalar hatta bunun dışında üniversite harçları dahil olmak kaydıyla her türlü fatura ve buna benzer ödemeler Limon üzerinden yapılabilmektedir” dedi.