Kurumsal Hesaplar

Vadesiz Hesaplar
Vadesiz mevduat hesabı günlük kazançlarınızı gün içinde kullanabileceğiniz bir hesaptır. TL ve döviz cinsinden açacağınız hesaplarda tasaruflarınızı biriktirebilir, hesabınızdan havale, kredi kartı ödemesi, Vodafone, Turkcell, Ev Telefonu, Elektrik Faturaları, Digiturk Faturaları, Belediye Hizmet Faturaları, DAU Harç Ödemeleri, Card Plus Ödemelerinizi ister otomatik ister talimat yolu ile düzenli olarak gerçekleştirebilir ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.

Vadeli Hesaplar
Şirketiniz için güvenli bir yatırım aracı arıyor ve faiz oranlarındaki değişimlerden etkilenmesini istemiyorsanız, Limasol Türk Kooperatif Bankasın’da dilediğiniz vadede bir vadeli mevduat hesabı açtırabilirsiniz. 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık veya 1 yıllık olmak üzere dilediğiniz vadede vadeli mevduat hesabı açtırabilirsiniz.
TL ya da yabancı para bazında açtıracağınız vadeli hesabınız, dönem sonunda siz önceden belirtmemişseniz aynı vadede güncellenerek yenilenir.
Dilerseniz vade sonunda paranız belirteceğiniz herhangi bir vadesiz mevduat hesabınıza aktarılabilir veya vadesiz mevduat hesabınızdan vadeli mevduat hesabınıza aktarma yapılabilir. Ayrıca sadece biriken faizinizi alarak anaparanızın vadesini devam ettirtebilirsiniz.

Vade Seçenekleri
TL, İngiliz Sterlini, Amerikan Doları ve Euro cinsinden 1 ay, 3 ay, 6 ay ve 1 yıl vadeli hesaplar açabilirsiniz.
Tüm vadeli mevduat oranlarını görmek için tıklayınız.

Çek Hesapları
Şirketinizin Limasol Türk Kooperatif Bankasın’da bulunan mevduat hesabınıza karşılık olarak alacağınız çek defteri ile nakit taşıma sorumluluğundan ve riskinden kurtulacaksınız. Tüm ödemelerinizde veya vadeli alımlarınızda çekle ödeme olanaklarından yararlanabilirsiniz. Vadeli alım yapan ve ödemelerini senet veya havale dışında başka bir bankacılık aracı ile yapmak isteyen tüm şirketler bu üründen faydalanabilir.
Bankamızın piyasadaki ismi sayesinde kullacağınız çek defteri ile piyasada %100 garanti ve güvenilirlik sağlayabilirsiniz.