Anasayfa İletişim Facebook Twitter LinkedIn
Havale İşlemleri
 
Havale İşlemleri
Havale İşlemleri Limasol Türk Kooperatif Bankası Ltd.’e müracaaatınızla yurtiçi veya yurtdışına, dünyanın herhangi bir yerine hızlı ve kolaylıkla uygun komisyon oranı ile havale gönderebilir, yurtdışından adınıza veya hesabınıza havale getirtebilirsiniz.
 
Havale Gönderimi:
 
Şubelerarası Havale gönderimi:
Limasol Türk Kooperatif Bankası Ltd.’deki hesabınızdan herhangi bir şubemizdeki hesaba veya kişiye online para transferi yaptırabilirsiniz.
 
Yurtiçi bankalar arası havale gönderimi:
KKTC sınırları içerisinde hizmet veren yerli ve yabancı tüm bankalara TL.7,000.- (veya muadili döviz) ve üzerindeki tutarlar için Limasol Türk Kooperatif Bankası Ltd.’e vereceğiniz talimatla para transferi yaptırabilirsiniz.
 
Yurtiçi bankalara EÖS (Elektronik Ödeme Sistemleri) ile havale gönderimi:
KKTC sınırları içersinde h,zmet veren ve yabancı tüm bankalara EÖS (Elektronik Ödeme Sistemleri) ile (Yalnızca EÖS çalışma saatleri içersinde) dilediğiniz para birimi ve dilediğiniz kadar para transferi yapabilirsiniz.
 
EÖS çalışma saatleri :
Pazartesi - Salı - Çarşamba - Cuma : 08:30 - 14:30
Perşembe : 08:30 - 15:30
 
Yurtdışına gönderilen havaleler:
Bankamızdan dünyanın herhangi bir ülkesine para transferini aynı gün valörü ile yaptırabilirsiniz. Gerçekleştirilecek olan yurt dışı havalelerle ilgili alıcı adı, banka adı, sort code, IBAN no, SWIFT code ve hesap numarası istenilir.
 
UPT (Ucuz Para Transferi)
UPT Yurtiçinden ve Yurtdışından banka hesabınız olmadan UCUZ, HIZLI, ve GÜVENLİ bir şekilde para gönderip ve alabileceğiniz para transfer sistemidir. En yakın şubemize geçerli kimlik belgenizle giderek UPT para gönderme işlemini yapabilirsiniz. Alıcının cep telefonu numarasını belirterek UPT ücretsiz SMS ile alıcınıza bilgilendirme yapılmaktadır.
 
 
Türkiye’ye gönderilen havaleler:
Türkiye bankalarında dilediğiniz bir hesaba veya kişiye Türkiye bankacılık siteminin kullandığı EFT Sistemi üzerinden anında para transferi olanaklarından yararlanabilirsiniz. EFT Sisteminden gerçekleştirilecek havalelerinizle ilgili alıcının adı, banka adı, şube adı, şube kodu ve IBAN hesap numarası veya IBAN hesabı yoksa alıcının adı, doğum tarihi, baba adı ve TC. Kimlik Kartı numarası ve telefon numarasını, alıcı bankanın isim,şube ismi ve şube kodunu Bankamıza bildirmelisiniz. Havalenizin ayni gün alıcıya ulaşması için talimatlarınızı çalışma saatlerimiz sona ermeden en az 2 saat önceden vermeniz gerekmektedir.