Anasayfa İletişim Facebook Twitter LinkedIn
Hesaplar
 
Hesaplar

Vadesiz Hesaplar:
Vadesiz mevduat hesabı günlük kazançlarınızı gün içinde kullanabileceğiniz  bir hesaptır. TL ve döviz cinsinden açacağınız hesaplarda tasaruflarınızı biriktirebilir, hesabınızdan havale, kredi kartı ödemesi, Vodafone, Turkcell,  Ev Telefonu, Elektrik  Faturaları, Digiturk Faturaları, Belediye Hizmet Faturaları, DAU Harç Ödemeleri, Card Plus Ödemelerinizi ister otomatik ister talimat yolu ile düzenli olarak gerçekleştirebilir ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.


Her Ay Maaşınız Düzenli Olarak Hesabınıza Yatsın:

Kamu görevlisi veya sigorta emeklisiyseniz veya anlaşmalı kurum yada firmaların birinde çalışıyorsanız vereceğiniz talimat ile maaşınız otomatik olarak ödeme gününde Bankamızdaki hesabınıza yatırılır. 

Hesabınızdan nakit çekimi:

Cardplus kartınızın, hem kredi kartı hem de bankamatik özelliği olmasından dolayı ilgili kredi kartınızı vadesiz mevduat hesabınıza yönlendirerek, ATM’lerimizden nakit çekiliş yapabilir, vadesiz mevduatınızda nakit olmaması durumunda ise kredi kartı limitinizi kullanabilirsiniz.

 

Vadeli Hesaplar:

Güvenli bir yatırım aracı arıyor ve faiz oranlarındaki değişimlerden etkilenmek istemiyorsanız, Limasol Türk Kooparatif Bankasın’da dilediğiniz vadede bir vadeli mevduat hesabı açtırabilirsiniz. 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık veya 1 yıllık olmak üzere dilediğiniz vadede vadeli mevduat hesabı açtırabilirsiniz.  TL ya da yabancı para bazında açtıracağınız vadeli hesabınız, dönem sonunda siz önceden belirtmemişseniz aynı vadede güncellenerek yenilenir.   Dilerseniz vade sonunda paranız belirteceğiniz herhangi bir vadesiz mevduat hesabınıza aktarılabilir veya vadesiz mevduat hesabınızdan vadeli mevduat hesabınıza aktarma yapılabilir. Ayrıca sadece biriken faizinizi alarak anaparanızın vadesini devam ettirtebilirsiniz.  

Vade Seçenekleri:

TL, İngiliz Sterlini, Amerikan Doları ve Euro cinsinden 1 ay, 3 ay, 6 ay ve 1 yıl vadeli hesaplar açabilirsiniz.

 

Çek Hesapları:
Limasol Türk Kooparatif Bankasın’da bulunan mevduat hesabınıza karşılık olarak alacağınız çek defteri ile nakit taşıma sorumluluğundan ve riskinden kurtulacaksınız. Bankamızın piyasadaki ismi sayesinde kullacağınız çek defteri ile piyasada %100 garanti ve güvenilirlik sağlayabilirsiniz.