Anasayfa İletişim Facebook Twitter LinkedIn
Muhabir Bankalar
 
Muhabir Bankalar

 

  

 

 Muhabir Bankalarımız : 

  • Türkiye Garanti Bankası
  • Türk Ekonomi Bankası
  • Türkiye Vakıflar Bankası
  • Aktif Yatırım Bankası

  

Havale İşlemleri Limasol Türk Kooperatif Bankası Ltd.’e müracaatınızla yurtiçi veya yurtdışına, dünyanın herhangi bir yerine hızlı ve kolaylıkla uygun komisyon oranı ile havale gönderebilir, yurtdışından adınıza veya hesabınıza havale getirtebilirsiniz.

Türkiye’ye Gönderilen havaleler:

Türkiye bankalarında dilediğiniz bir hesaba veya kişiye Türkiye bankacılık siteminin kullandığı EFT Sistemi üzerinden anında para transferi olanaklarından yararlanabilirsiniz. EFT Sisteminden gerçekleştirilecek havalelerinizle ilgili alıcının adı, banka adı, şube adı, şube kodu ve IBAN hesap numarası veya IBAN hesabı yoksa alıcının adı, doğum tarihi, baba adı ve TC. Kimlik Kartı numarası ve telefon numarasını, alıcı bankanın isim,şube ismi ve şube kodunu Bankamıza bildirmelisiniz. Havalenizin ayni gün alıcıya ulaşması için talimatlarınızı çalışma saatlerimiz sona ermeden en az 2 saat önceden vermeniz gerekmektedir.

 

Limasol Türk Kooperatif  Bankamız müşterilerine ait çeklerimiz Garanti Bankası ve Türk Ekonomi Bankasının tüm  subelerinde  provizyon alınarak ayni gün tahsil edilebilir.